• Książnica Beskidzka

  Książnica Beskidzka

  Największa Biblioteka Publiczna Podbeskidzia Więcej
 • Książnica Beskidzka

  Książnica Beskidzka

  Zapraszamy od poniedziałku do soboty Więcej
 • Książnica Beskidzka

  Książnica Beskidzka

  Zapraszamy od poniedziałku do soboty Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
Książnica Beskidzka
ksiaznica.bielsko.pl
DEBATA - "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie "
Nowe książki
Hanny Greń, Katarzyny Michalak, Remigiusza Mroza, Diane Chamberlein, Agnieszki Krawczyk, Joanny Szarańskiej … i nie tylko w Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej
Promocja książki Niepowtarzalni
XV Dni Integracyjne
Rusza VII edycja programu profilaktycznego „Świat wokół nas – zagrożenia”

28.09.2017 roku o godzinie 16.30 miała miejsce uroczystość otwarcia Filii Integracyjnej Książnicy Beskidzkiej po modernizacji między innymi z programu Infrastruktura Kultury ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, za które zakupiono specjalistyczny sprzęt służący osobom z dysfunkcją wzroku tj. drukarkę brajlowską, powiększalnik z funkcją mowy, komputery, zabawki terapeutyczne oraz część nowych mebli.

Remont i malowanie pomieszczeń został wykonany przez pracowników Książnicy Beskidzkiej. Biblioteka dzięki tym zmianom bardzo zyskała na wyglądzie i funkcjonalności.
Imprezę zaszczycił Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult i inni znamienici goście wśród których znalazło się wielu przedstawicieli środowisk osób niepełnosprawnych oraz media.
Spotkanie uświetnił Jasiek Mela- podróżnik i działacz społeczny. Biorące udział w spotkaniu osoby ze środowisk niepełnosprawnych były bardzo wzruszone.
W ceremonii udział wzięło w nim udział ponad 100 osób.

Image 1
Image 2
Image 3
Image 4
Image 5
Image 6
Image 7
Image 8